.

Ксуа Жени Таи Чи Униформа Кинески Традиционален Кунг Фу Облека Памук Лен Јога Костум За Зен Медитација Боречки Вештини

Ксуа Жени Таи Чи Униформа Кинески Традиционален Кунг Фу Облека Памук Лен Јога Костум За Зен Медитација Боречки Вештини

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на врвка. Миење Раце Само. ДИЗАЈН ВО КИНЕСКИ СТИЛ : Чиста Рачна Изработка, новата и подобрена верзија со униформа со долги ракави има Кинеска жаба и јака од мандарина, панталоните имаат еластичен дизајн на половината и врвката на нозете на панталоните. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Униформа КСУА Таи Чи Изработена од Висококвалитетен Рачно Изработен Памук Што Дише Нееластичен, но Лабав. УДОБНО НОСЕЊЕ : Униформата КСУА Таи Чи е Мека и Опуштена. Во вежбањето Јога, Таи Чи, кунг Фу и Зен Медитација, униформата не се вклопува блиску до телото и го прави практичарот да се чувствува удобно, исполнувајќи ги барањата На таи Чи, Кунг Фу, Зен Медитација и вежбање Јога. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Униформата КСУА Таи Чи Доаѓа Со Кунг Фу Кошула Со Долги Ракави И Долги Панталони; Совршен За Зен Медитација, Кунгфу, Таиџи, Јога и така натаму вежбање; и одличен и за обука и за изведување. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : за да ја проверите вашата големина, погледнете ја табелата со големини Во Сликите на Производот или Описот на Производот. Нашата 30-Дневна Гаранција За Совршено Вклопување : ве покривме! Ако стилот што го нарачавте не одговара совршено или не ви се допаѓа како изгледа, со задоволство ќе прифатиме враќање или размена до 30 дена од пратката. Затворање на врвка. Миење Раце Само. ДИЗАЈН ВО КИНЕСКИ СТИЛ : Чиста Рачна Изработка, новата и подобрена верзија со униформа со долги ракави има Кинеска жаба и јака од мандарина, панталоните имаат еластичен дизајн на половината и врвката на нозете на панталоните. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Униформа КСУА Таи Чи Изработена од Висококвалитетен Рачно Изработен Памук Што Дише Нееластичен, но Лабав. УДОБНО НОСЕЊЕ : Униформата КСУА Таи Чи е Мека и Опуштена. Во вежбањето Јога, Таи Чи, кунг Фу и Зен Медитација, униформата не се вклопува блиску до телото и го прави практичарот да се чувствува удобно, исполнувајќи ги барањата На таи Чи, Кунг Фу, Зен Медитација и вежбање Јога.

Особините