.

Вентилатор ЗА Спална Соба ФЕХУН Со Таванско Светло И Тишина Со Далечински Управувач 3 Брзини Led Затемнувачки Ултра Тенок Тавански Вентилатор Со Тајмер Модерна Тивк

Вентилатор ЗА Спална Соба ФЕХУН Со Таванско Светло И Тишина Со Далечински Управувач 3 Брзини Led Затемнувачки Ултра Тенок Тавански

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Интелигентен Далечински Управувач : Можете Да Ја Прилагодите Осветленоста и Температурата на Бојата По Желба за Да Ги Задоволите Вашите Потреби 3 Нивоа На Моќност На Ветерот Може Да се Прилагодат по Желба. Температурата На Бојата може да се Префрли помеѓу 3000~6500 K преку Далечинскиот Управувач. Паметно Поставување Состанок, Режим На Тајминг, Заштеда на Грижа и Заштеда на Енергија, Обезбедувајќи Ви Интимно Искуство, Овозможувајќи Ви Да Се Одморите во Леснотија Цела Ноќ. Заштеда на енергија и Висока Ефикасност : Вграден Извор На Светлина Со Висока Боја, Осветлување Со Постојана Струја, Одбивање Тобослајт, Мека И Природна Светлина, Вграден Силиконски Челик Целосно Бакарен Мотор За Намотување, Лим Од Силициум Челик, Двоен Капак, Бесшумно Лежиште, Целосно Бакарен Мотор, Стабилно Работење И Напојување Во Исто време Низок Шум, Непречено Функционирање, Тивко и Издржливо. Технологијата на Вентилаторската Светилка : Вентилаторската Светилка Прифаќа Тело на Хардверска Светилка и Е Направена од Повеќе Процеси. Плочата за Оптоварување Е Густа и Не Е Лесно Деформирана. Има Антикорозивни, Анти- ' Рѓа и Издржливи Ефекти. Акрилната Абажур Има Висока Пропустливост на Светлина, Лесна За Чистење и Емитува Светлина. Ефикасно Продолжување На Работниот Век на Светилките. Дизајн На Сечилото На вентилаторот : Елегантен И Шик Дизајн Ги Интегрира Вентилаторот и Светлината. Сечилата на Вентилаторот се Лесни И Ниско-Децибели. Се Претпочитаат Абс Избалансирани Сечила На Вентилаторот. Вентилаторот Има Висока Јачина на Ветерот, Издржлив и Не Е Лесен За Деформација. Снабдувањето Со Воздух е Постабилно и Тивко. Точна Контрола на Секој Ветер. Мазна и Деликатна Изработка. Еколошки, Нетоксичен Anи. Квалитетна Услуга : Задоволството на Клиентите Е Нашата Цел. Тоа Ќе Биде Добро Избрано И Проверено пред Пратката. Ако Имате Какви Било Прашања или Предлози, Ве Молиме Контактирајте Не Преку Е-Пошта, Ние ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа и Ќе Ви Ја Обезбедиме Услугата. Интелигентен Далечински Управувач : Можете Да Ја Прилагодите Осветленоста и Температурата на Бојата По Желба за Да Ги Задоволите Вашите Потреби. 3 Нивоа На Моќност На Ветерот Може Да се Прилагодат по Желба. Температурата На Бојата може да се Префрли помеѓу 3000~6500 K преку Далечинскиот Управувач. Паметно Поставување Состанок, Режим На Тајминг, Заштеда на Грижа и Заштеда на Енергија, Обезбедувајќи Ви Интимно Искуство, Овозможувајќи Ви Да Се Одморите во Леснотија Цела Ноќ. Заштеда на енергија и Висока Ефикасност : Вграден Извор На Светлина Со Висока Боја, Осветлување Со Постојана Струја, Одбивање Тобослајт, Мека И Природна Светлина, Вграден Силиконски Челик Целосно Бакарен Мотор За Намотување, Лим Од Силициум Челик, Двоен Капак, Бесшумно Лежиште, Целосно Бакарен Мотор, Стабилно Работење И Напојување Во Исто време Низок Шум, Непречено Функционирање, Тивко и Издржливо.

Особините