.

ZBLZGP 12g HD SDI Видео Коаксијален Кабел ЗА 4k Видео Sallhd Атомос Монитор Камера BNC До BNC Машки Blackmagic 75 оми Коаксијални Заштитени

ZBLZGP 12g HD SDI Видео Коаксијален Кабел ЗА 4k Видео Sallhd Атомос Монитор Камера BNC До BNC Машки Blackmagic 75 оми Коаксијални

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Canare 12g SDI lv-61 S coax кабел, neutrik BNC 75É машки конекториФреквенција : 0~2 GHz. Двослојниот заштитен плетенка го подобрува заштитниот ефект, тој е дизајниран да го поддржува преносот и НА РФ и на видео сигналите. Погоден за Блекмагичен Хипердек Шатл, Camer Камери, ЦРВЕНИ Камери, Атомос Монитори, Мали Монитори, опрема За безжичен пренос на слики, 4к Видео Камера. Приклучок А : Оригинален Нутрик Бнк Машки Конектор; Приклучок Б : Оригинален Нутрик Бнк Машки Конектор. Секој кабел беше тестиран за да се осигура дека нема краток спој, нема потенцијални проблеми со дефектот пред испораката. Canare 12g SDI lv-61 S coax кабел, neutrik BNC 75É машки конектори.Фреквенција : 0~2 GHz. Двослојниот заштитен плетенка го подобрува заштитниот ефект, тој е дизајниран да го поддржува преносот и НА РФ и на видео сигналите. Погоден за Блекмагичен Хипердек Шатл, Camer Камери, ЦРВЕНИ Камери, Атомос Монитори, Мали Монитори, опрема За безжичен пренос на слики, 4к Видео Камера. Приклучок А : Оригинален Нутрик Бнк Машки Конектор; Приклучок Б : Оригинален Нутрик Бнк Машки Конектор.

Особините