.

CRTPOD Фарма Туш Завеса За Бања, Бафало Карирани Земја Бања Завеси Водоотпорен Полиестер Ткаенина Када Завеси Бања Декор 72 x 72 (Браун

CRTPOD Фарма Туш Завеса За Бања, Бафало Карирани Земја Бања Завеси Водоотпорен Полиестер Ткаенина Када Завеси Бања Декор 72 x 72 (Браун

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Покривка за прашина, Таписерија, Завеса За Врата, Завеса За Преграда Во Просторијата, Завеса За Гардероба ,Завеса За Автомобил за Патување ,Кујнска Завеса,Крпа За Маса, Позадина За Забави, Креативна И уникатна шема ве тера да уживате во вашето време може да се користи подарок за вашата мајка, тато, сестра, брат, баба, дедо, сопруга, сопруг, син, ќерка,пријател. Мека и издржлива. чувајте ја завесата за туширање сува и чиста. Машина За Перење. Пеглајте на тивок оган. €Големина : 72" H_ 72 " W. ® Дизајн q : декоративната завеса за туширање со Ултра мазен специјализиран дизајн може да го забрза формирањето на капки вода, така што водата брзо се тркала од површината, која е направена да издржи средини во бањата богати со влага, одржувајќи ја вашата бања сува и чиста. ●Материјал} : завесата за туширање од ткаенина е изработена од 100% висококвалитетен и еколошки материјал Од Полиестерска Ткаенина, издржлив, истегнување, паѓање На Ткаенина, без деформација, мека пријателска за кожата,добра завеса, Создавајќи поздрава средина за бања за целото семејство.HD графички дизајни печатени со напредна технологија за брза боја. Еколошки Безбојни Отпечатоци Користејќи технологија за дигитално печатење и зелена и безбедна крпа. Значи, нашата биволска Карирана завеса за туширање има карактеристика без мирис, без избледување. €Инсталација : Треба Да ги поправите Завесите За Туширање На Фармата на прачката со куки. Секоја завеса содржи 12 засилени дупки за копчиња што одговараат на повеќето стандардни куки за туширање, а дарежливата големина е погодна за повеќето кади и тезги за туширање.Оваа водоотпорна завеса за туширање е совршена за дома, стан, кондоминиум, хотел, кампер, Р., соба за студентски дом, училишен туш, атлетски клуб, теретана и насекаде на друго место ви треба сигурна завеса или лагер за туширање. Рачно Перење : додадете детергент или средство за перење, натопете во вода 10-30 минути, нежно исчистете со четка; 2. Машинско Перење : оваа завеса за туширање со крпа може да се измие со машина за перење со вода под 30 € со НЕЖЕН РЕЖИМ, не избелувајте или исушете ја, не ја мијте со друга облека, ако има брчки, ве молиме нежно испеглајте ја на пониска температура. €Големина : 72" H_ 72 " W. ® Дизајн q : декоративната завеса за туширање со Ултра мазен специјализиран дизајн може да го забрза формирањето на капки вода, така што водата брзо се тркала од површината, која е направена да издржи средини во бањата богати со влага, одржувајќи ја вашата бања сува и чиста. ●Материјал} : завесата за туширање од ткаенина е изработена од 100% висококвалитетен и еколошки материјал Од Полиестерска Ткаенина, издржлив, истегнување, паѓање На Ткаенина, без деформација, мека пријателска за кожата,добра завеса, Создавајќи поздрава средина за бања за целото семејство.

Особините