.

КУЈУКС Пренослив Домашен Калкулатор Џеб Електронски Компјутери Училиште Студија Канцелариски Материјали

КУЈУКС Пренослив Домашен Калкулатор Џеб Електронски Компјутери Училиште Студија Канцелариски Материјали

DEN 787.20

Стока
Достапно е за нарачката

Уникатен дизајн на изглед, исто како вистински мобилен телефон, многу стилски и уникатен 10 цифри дисплеј. Јасно ЛЦД-дисплеј, Лесен за читање . Екстра-компактна пренослива големина. Екстракција на квадратен корен. Уникатен дизајн на изглед, исто како вистински мобилен телефон, многу стилски и уникатен. 10 цифри дисплеј. Јасно ЛЦД-дисплеј, Лесен за читање . Екстра-компактна пренослива големина. Екстракција на квадратен корен. Уникатен дизајн на изглед, исто како вистински мобилен телефон, многу стилски и уникатен. 10 цифри дисплејЈасно ЛЦД-дисплеј, Лесен за читање .Екстра-компактна пренослива големинаЕкстракција на квадратен коренНапојување со батерија (без батерија)Погодно За Употреба Големина(Lx Wx T) : 11,5 X5, 9 X1, 0 CM/4,44"x2, 20" x0, 39 " (приближно) Боја : Црна ,Бела ве Молиме разберете дека поради разликите во осветлувањето или компјутерските монитори, не можам да гарантирам дека фотографиите и вистинските бои се 100% исти.

Особините