.

Кујнски Додатоци, Двослојни Отстранливи Стапчиња За Јадење Кафез Мултифункционален Држач За Чување Вилушка Со Лажица Прибор За Јадење Организатор На Решетка За О?

Кујнски Додатоци, Двослојни Отстранливи Стапчиња За Јадење Кафез Мултифункционален Држач За Чување Вилушка Со Лажица Прибор За Јадење

DEN 638.40

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Пластика Клучен Збор 1 : Кујнски Додатоци. Клучен Збор 2 : Кујнски Прибор. Клучен Збор 3 : Држач За Стапчиња За Јадење. Вклучен пакет : 1 х Држач За Стапчиња за Одвод. Материјал : Пластика. Клучен Збор 1 : Кујнски Додатоци. Клучен Збор 2 : Кујнски Прибор. Клучен Збор 3 : Држач За Стапчиња За Јадење. Вклучен пакет : 1 х Држач За Стапчиња за Одвод. Карактеристики : 1. Кутијата за складирање прибор за јадење е изработена од издржлива пластика, силна и анти-капка. На дното на секоја преграда има повеќе дупки, дупките за вентилација може брзо да се исушат, долниот послужавник може да апсорбира вода и има дупки за истурање за лесно одводнување. Држачот за стапчиња за јадење има три простори со голем капацитет, кои можат да складираат стапчиња за јадење, ножеви и разни кујнски материјали за да ја одржат кујната уредна и уредна. Отстранлив за чистење, 3-слојната структура може да се отстрани за Лесно Чистење Материјал : Пластична Големина : 14,7*13,6*10см Бои : Сива, Црна, Вклучено Е Пакување Кајсија : 1 х Држач за Стапчиња за Одвод.

Особините