.

WKell Домување Контролор Игра Школка Полиран Сјајни Позлата Случај Дел Кожата Покритие Контролер ЗА PS4 Контролер

WKell Домување Контролор Игра Школка Полиран Сјајни Позлата Случај Дел Кожата Покритие Контролер ЗА PS4 Контролер

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

ЗА : PS4 За Sony PS4, PS4, Торби Од Типот Додаток, Куќишта И Кожи, Безжичен Интерфејс, Карактеристики Новина, Боја Повеќебојна, Материјална Пластика, Модел Бр DF-0066, Резолуција (dpi) 1920*720, Димензии (cm) 10*8*2, Тежина (кг) 0.18, Пакет Содржина 1 Случај, 1 Торба, Белешка Бои испратени по случаен избор,.

Особините