.

Кјууро Бебе Вреќа За Спиење Ракави Одвојливи Деца Ќебе За Носење Мали Деца За ладно време Aut, Сива 66-77с

Кјууро Бебе Вреќа За Спиење Ракави Одвојливи Деца Ќебе За Носење Мали Деца За ладно време Aut, Сива 66-77с

DEN 751.84

Стока
Достапно е за нарачката

Тој е необоен, 100% Органски Памук-Супер мек и удобен, безбеден и здрав Многу видови дебелина за да изберете : 1,5 тог,2,5 тог и 3,5 тог. 2-насочна глава на патент за лесно облекување и менување пелени;дизајнот на ракавите што се одвојуваат, прилагодете по потреба.Совршениот дизајн на вреќи овозможува простор за клоцање и не може да се започне ноќе. Водич за перење : најдобро миење Раце, машина за перење(макс.104 F; Не белење; не се исуши; капе сушење во страната. Достапна големина : Мала : За 29,5-33,5"Висина на детски Медиум : За 33,5-37,5"Висина на Дете Големо : За 37,5-41,5" Висина на дете Х-Големо : За 41,5-47,5" Висина на Детско Пакување Содржина : 1x Ќебе. Кјууро Бебе Вреќа За Спиење Ракави Одвојливи Деца За Носење Ќебе Мали Деца. Достапна големина : . Мал : За 29,5-33,5"Висина на детето. Медиум : За 33,5-37,5"Висина на детето. Голем : За 37,5-41,5" Висина на детето.

Особините