.

ДЕПИЛА Кутија Под Кревет Торба За Чување Облека Организатор За Фиоки Јасни Торби За Складирање Торби Организатор За Фиоки За Чевли Под Кревет Кутија За Складирање

ДЕПИЛА Кутија Под Кревет Торба За Чување Облека Организатор За Фиоки Јасни Торби За Складирање Торби Организатор За Фиоки За Чевли

DEN 979.20

Стока
Достапно е за нарачката

Неткаен материјал Организатор За Складирање Облека : ?? ПОД КАНТИ ЗА ОБЛЕКА ЗА КРЕВЕТ - - - - Транспарентен и видлив дизајн ви овозможува лесно да го идентификувате и заштедите време за да најдете чевли, за да имате подобро искуство во користењето. Јасна Кутија За Организатор : дизајнот на патентот може ефикасно да спречи прашина и да игра многу добра заштитна улога. Кеси за складирање Облека : овој производ е дизајниран со мала тежина и пренослив, лесен за употреба и складирање. Канти за Складирање Облека : Премиум шиење неткаен материјал, отворање и затворање на патент, транспарентен дизајн на капакот и доказ. Список со депилапакети 1 контејнер За Складирање х Карактеристики-Иако дизајнот на овој производ е едноставен, тој е толку практичен кога го користите контејнери за облека . - Материјал : неткаен материјал контејнери за складирање под подлога-Големина : околу 75, 00Х60, 00Х15, 00см/29, 48Х23, 58Х5 организатор на чевли под кревет.- Со транспарентен дизајн, лесно е да се најдат чевли побрзо и поефикасно кога е потребна кутија за складирање облека.- Повеќе простори за складирање се дизајнирани да сместат повеќе пара чевли за да ги задоволат вашите дневни потреби за складирање организатор на градник.

Особините