.

Азееда Риболов Мамка Бебе Подригнување/Миење Крпа

Азееда Риболов Мамка Бебе Подригнување/Миење Крпа

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Мултифункционална бебешка ткаенина Печатени на едната страна со уникатен модел. Направено од супер меко руно. Лесно, брзо сушење и деликатно на чувствителна кожа. Големина : 30см х 40см. Мултифункционална бебешка ткаенина. Печатени на едната страна со уникатен модел. Направено од супер меко руно. Лесно, брзо сушење и деликатно на чувствителна кожа. Големина : 30см х 40см. Еколошка алтернатива на марамчињата и задолжителна за сите нови мајки! Оваа повеќенаменска крпа е одлична за подригнување на вашето малечко, лежење при промена, заштита при доење, чистење на излевање или користење како пријатно ќебе. Секоја ткаенина е отпечатена од едната страна со уникатна шема создадена од еден од нашите уметници. Направено е од супер меко руно, така што е ултра апсорбирачко, брзо сушење и деликатно на кожата на вашето бебе. Големина : 30см х 40см.

Особините