.

PPJ AC Адаптер Напојување Кабел За Напојување Кабел За Напојување За Свп 9-инчен Андроид 4.0 ТАБЛЕТ TPC-PA0952 C

PPJ AC Адаптер Напојување Кабел За Напојување Кабел За Напојување За Свп 9-инчен Андроид 4.0 ТАБЛЕТ TPC-PA0952 C

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Влез : AC 100 V-240 V 50-60 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите НА OEM. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Забелешка : ве молиме проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. PPJ AC Адаптер За Напојување Кабел За Напојување Кабел За Напојување За Svp 9-инчен Андроид 4.0 ТАБЛЕТ TPC-PA0952 C. Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz. Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите НА OEM. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Забелешка : ве молиме проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите.

Особините