.

Луизијана Држава ЛСУ Тигри Градина Знаме И Поштенско Сандаче Пост Пол Држач За Монтирање Во Собата

Луизијана Држава ЛСУ Тигри Градина Знаме И Поштенско Сандаче Пост Пол Држач За Монтирање Во Собата

DEN 1585.60

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Не Се Потребни Алатки Сет има 13" х 18 "Градина Знаме и 15" Собрани Големина Градина Знаме Поштенско Сандаче Држач Столб И Монтирање. Градинарскиот Банер Е Изработен од 100% Полиестер Од 2 Слоја Со Зашиена Постава и Логоа Печатени На Екран Кои Се Гледаат И Читаат Правилно од Двете Страни, Увезени. Поштенско Сандаче Пост Јарболот Е Челик Обложен со Прав, има метален прилагодлив аголен држач за монтирање и вклучува Гумен Затворач и Сите Завртки за Монтирање. Идеален за Објавување На Вашето Поштенско Сандаче, Колони За Двор или Одличен Подарок За Алумни или Домаќинство. Знамето на градината Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Универзитет или Колеџ. Луизијана Држава ЛСУ Тигри Градина Знаме И Поштенско Сандаче Пост Пол Држач Држач Сет е идеален сет за вашето поштенско сандаче пост, пред тремот колони или било кој ентериер или надворешен ѕид. Овој пакет го вклучува вашето избрано Двострано Знаме На Колеџ Од 13" х 18 " заедно со Цврст Челичен Столб За Поштенско Сандаче Обложен Со Прав и Држач за Столб со вклучен Гумен Затворач.

Особините