.

IFQHDD Коса Клип Страна Женски Коса Клип Вратоврска Коса Додатоци Компактна Коса Додатоци Коса Картичка

IFQHDD Коса Клип Страна Женски Коса Клип Вратоврска Коса Додатоци Компактна Коса Додатоци Коса Картичка

DEN 5270.24

Стока
Достапно е за нарачката

Едноставен и исклучителен, лесен и романтичен Употреба на модерни дијамантски елементи, извонредно украсување, класично ретро, но не застарено. Употреба НА 3д процес на отстранување на тежината резба деликатна, прецизна, убава декоративна светлина и деликатна. Дебели позлата, вакуум без слој позлата, не е лесно да се трошат не е лесно да исчезнат. Против лизгање филм за заштита на косата, челичен клип против избледување со двојна датотека, фиксирање на занитвам итн. сето тоа е практичнаesетика. Едноставна и извонредна, лесна и романтична употреба на модерни дијамантски елементи, извонредно украсување, класично ретро, но не застарено користење на 3д процес на отстранување на тежината резба деликатна, педантна, убава декоративна светлина и деликатна дебела позлата, вакуум без обложување на слоеви, не е лесно да се потроши не е лесно да се избледи против лизгање на филмот за заштита на косата, челичен клип против избледување со двојна датотека, прицврстување на занитвам итн.

Особините