.

Деца Закачалки

Деца Закачалки

DEN 431.20

Стока
Достапно е за нарачката

Изработено од издржливо природно дрво со финиш за еспресо и клипови за метални панталони, деликатно дизајнирани За Деца Со Понуда, тинејџерски дневни панталони, палта, јакни, џемпери и организации за плакари; Надградете го и модернизирајте го изгледот на плакарот на вашето дете, Подобрете ја ефикасноста на просторот за складирање на плакарот;. 360-степен Вртливата и лесен за пристап;. Засечени Раменици со функција на виси здолништа, фустани и додатоци за складирање;. Совршен подарок за сите ситуации со подароци и сезони на празници. Изработено од издржливо природно дрво со финиш за еспресо и клипови за метални панталони, деликатно дизајнирани За Деца Со Понуда, тинејџерски дневни панталони, палта, јакни, џемпери и организации за плакари;. Надградете го и модернизирајте го изгледот на плакарот на вашето дете, Подобрете ја ефикасноста на просторот за складирање на плакарот;.

Особините