.

Лето Ливче Ракав Блузи За Жени Симпатична Графички V Вратот Маици Краток Ракав Туника Кошули Повик Лабава Основна Блуза

Лето Ливче Ракав Блузи За Жени Симпатична Графички V Вратот Маици Краток Ракав Туника Кошули Повик Лабава Основна Блуза

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

женски врвови Дневни Зделки! Купи 4 Добие 1 Слободен. ✿ ✿Почитувани Кралица, Ве Молиме Прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНА НА слика!. Премиерот Ден Се Занимава затворање. Машинско Перење или Миење Раце. Материјал : 65% Полиестер, 35% Памук. Со еластичност и чувство на мекост. Карактеристики : женски летни врвови, Секси V Вратот,Вратот На Екипажот,Цврста Боја, Печатени Широки Кошули Со Кратки Ракави. Повод : Најдобар Избор за Секојдневен, Канцеларија, Забава, Датира, Коктел, Клуб, Свадба, Одмор или Секојдневно Носење. Совршен За Пролет, Лето и Aut. Ако имате било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта ,ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме. Пакет : 1 х Летни Врвови. Дневни Зделки! Купи 4 Добие 1 Слободен. ✿ ✿Почитувани Кралица, Ве Молиме Прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНА НА слика!. Премиерот Ден Се Занимава затворање. Машинско Перење или Миење Раце. Материјал : 65% Полиестер, 35% Памук. Со еластичност и чувство на мекост. Карактеристики : женски летни врвови, Секси V Вратот,Вратот На Екипажот,Цврста Боја, Печатени Широки Кошули Со Кратки Ракави. Повод : Најдобар Избор за Секојдневен, Канцеларија, Забава, Датира, Коктел, Клуб, Свадба, Одмор или Секојдневно Носење. Совршен За Пролет, Лето и Aut. Ако имате било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта ,ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме. Пакет : 1 х Летни Врвови. Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Нархбрг Е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на Женски Божиќен фустан, блузи, палто, јакна, кошула, Костим За Капење, Бикини, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, пј сет, итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Премиум ткаенина : Еднобојна : 65% Полиестер, 35% Памук, ткаенината на нашата основна маичка е супер мека, мазна, дише и растеглива. Не треба да се грижите за квалитетот. Не само што изгледа убаво за вас, но, исто така, ќе се вклопува добро! Прекрасен тип : овој врв е лабав, но сепак одржува форма на песочен часовник и ги покажува вашите облини.

Особините