.

3дроза Ѓаволска Забоболка Класична Илустрација-Плочи

3дроза Ѓаволска Забоболка Класична Илустрација-Плочи

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Дијаметар : 7 1/2 Изработени од порцелан. Злато надвор и внатре бандажи. Само декоративна употреба. Дијаметар : 7 1/2. Изработени од порцелан. Злато надвор и внатре бандажи. Само декоративна употреба. Ѓаволска Забоболка Класичната Илустративна Плоча е со дијаметар од 7,5 инчи. Изработен од бел порцелан со два златни бандажи од 24к. Одлично е да се даде како подарок во чест на посебна личност или настан. Само декоративна употреба.

Особините