.

Ветемин Машки Обични Перформанси Брз Сув Тенок Фит Тренингот Пешачење Хибриден Фустан Чино Голф Шорцеви

Ветемин Машки Обични Перформанси Брз Сув Тенок Фит Тренингот Пешачење Хибриден Фустан Чино Голф Шорцеви

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

90%Најлон, 10% Спандекс Затворање на патент. Машинско Перење. Класичен Активен Краток Со Исечени Странични Џебови И Преден Плакет Во Центарот На Патентот, Заден Џеб За Заварување Конструиран Со Функционално Затворање На Патент За Да Ги Обезбедите Вашите Работи Без Да Се Лизнете. Појас Конструиран Со Ретро Појас Јамки За Лесно Прилагодување, Разноврсна За Сите Слободни И Активни Спортови, Обука, Трчање, Голф, Бејзбол, Риболов, Пешачење, Работа, Салон, Теретана И Сл. Без Ознаки Дизајниран За Прекрасна Кул И Удобна Носливост, Исто Така, Помага Во Спречување На Триење. Направени Во Сад Атлетски Тенок Големина За Да Одговара На Атлетски Изгради Млад Човек, Препорачуваме Да Нарачате Една Големина За Повеќе Зрел Човек. Машинско Перење Ладно, Не Сушете Чисто, Внимателно Исушете Го Сувото.

Особините