.

Кутии за колачиња кутии За колачиња Кутии за Колачиња Кутии за Колачиња 20 парчиња 2 Оддел Извадете Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Контејнери За Подготовк

Кутии за колачиња кутии За колачиња Кутии за Колачиња Кутии за Колачиња 20 парчиња 2 Оддел Извадете Контејнери За Складирање Храна Со Капаци

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Извадете Контејнери Материјал Од крафт хартија за храна, безбеден и здрав за употреба. Крафт Хартија Контејнер за храна. Пренослив и лесен, лесен за носење со вас за пикник. Крафт Хартија Контејнер за храна. Може да се загрее директно, но може да се стави и во фрижидер. Крафт Хартија Контејнер за храна. Удобен дизајн на капакот на бравата, овие кутии се лесни за носење. Извадете Контејнери. Погоден за канцеларија, училиште, пикник, дом, ресторан, забава итн. Извадете Контејнери. Материјал Од крафт хартија за храна, безбеден и здрав за употреба. Крафт Хартија Контејнер за храна. Пренослив и лесен, лесен за носење со вас за пикник. Крафт Хартија Контејнер за храна. Може да се загрее директно, но може да се стави и во фрижидер. Крафт Хартија Контејнер за храна. Удобен дизајн на капакот на бравата, овие кутии се лесни за носење. Извадете Контејнери. Погоден за канцеларија, училиште, пикник, дом, ресторан, забава итн.

Особините