.

Снешко СО ПРЕДВОДЕНА Божиќна Тре

Снешко СО ПРЕДВОДЕНА Божиќна Тре

DEN 332.16

Стока
Достапно е за нарачката

Украсете го вашиот дом со гламур и сјај; Прекрасниот Божиќен декор ќе изгледа одлично сместен меѓу борови иглички и треперливи светилки за крајниот пријатен шарм во вашиот посакуван простор за живеење Осветлете го вашиот празничен простор за живеење со овој украсен домашен акцент; Шармантен снешко стои насмеан пред осветлена Елка; Потребни се 3 ААА батерии, кои не се вклучени. Направено од квалитетен материјал од смола и мери приближно 9 х 4 инчи. Совршен за прикажување на наметка, полица или крајна маса; Украсете За Божиќ или подарете му на посебна сакана за сезоната на празници. Содржани во заштитно пакување; Подготвен За лесен подарок за роденден, одмор, затоплување на куќата или божиќна забава. Украсете го вашиот дом со гламур и сјај; Прекрасниот Божиќен декор ќе изгледа одлично сместен меѓу борови иглички и треперливи светилки за крајниот пријатен шарм во вашиот посакуван простор за живеење. Осветлете го вашиот празничен простор за живеење со овој украсен домашен акцент; Шармантен снешко стои насмеан пред осветлена Елка; Потребни се 3 ААА батерии, кои не се вклучени.

Особините