.

Аопин Плакарот Прачка Загради 25мм / 1 Завеса Прачка Таванот - Монтирање Држачи Прачка Крајот Поддржува Прирабница Држач Држач Држачи Нерѓосувачки Челик Четкани Фин

Аопин Плакарот Прачка Загради 25мм / 1 Завеса Прачка Таванот - Монтирање Држачи Прачка Крајот Поддржува Прирабница Држач Држач

DEN 196.80

Стока
Достапно е за нарачката

Внатрешен Дијаметар на држачот за прачка : 26мм / 1-1/8", Дијаметар На Прачка : 10мм / 0,39", Вкупна Висина На Заградата : 150мм / 5,91", Дијаметарот на Шипката За Монтирање не Може Да Надмине 25мм / 1" Спецификација на завртки за експанзија : D Zf6mm x L 60mm, користете Дупчалка Zf8mm За да дупчите Дупка Од 8mm. ☑Погоден за Шипка За Плакарот / Таванска Прачка / Шипка За Туширање / Шипка За Завеса / Шипка За Туширање / Држач За Потпори За Облека / Висечки Прачки (Со Максимален Дијаметар од 25мм / 1"). Без Разлика Дали Сакате Да Инсталирате Пластична Рамка За Поддршка, Прачка За Плакарот Од Нерѓосувачки Челик, Рамка За Поддршка На Хромиран Фиксен Столб Или Друга Прачка За Материјали, Користете Ја Нашата Заграда За Прирабница Е Едно Совршено Решение!. ☑Лесна Инсталација : Прво Утврдете Ја Положбата На Дупката За Завртки И Означете Ја Со Маркер; Второ, Дупчете Ја Дупката За Завртки и Користете Ја Навртката на Завртката За Проширување За Полека Да Ја Навртувате Во Долната Дупка!; Вметнете Ја Прачката Што Треба Да Се Поддржи Во Држач За Една Прачка, Навлечете Ја Во Друга Заграда. Заклучете Го Со Завртки; Конечно, Затегнете Ги Завртките За Позиционирање На Страната На Држачот За Монтирање И Инсталирајте Пластични Капачиња Со Прачки Со Добри Перформанси На Затворање На Двата Краја На Шипката. ☑Полиран нерѓосувачки Челик, Светла И Мазна Површина, Силен Носивост, Цврст и Издржлив, Не Е Лесен За 'Рѓа, Може Да Се Користи Во Затворени Простории и На Отворено, Може Да Издржи Сила Од 50 Кг, Прецизно Интегрирано Заварување, Страната На Држачот За Монтирање Е Заклучена Со 1 Завртки За Позиционирање, По Инсталирањето На Капачињата На Прачката, Може Ефикасно Да Спречи' рѓа и Корозија, Да Ја Зголеми Едноставноста и Украсувањето На Структурата на Држачот на Столбот. ☑Се Користи За Држење На Шипка За Завеси, Прачка За Плакарот, Шипка За Туширање, Столб За Облека, Шипка За Закачување И Сл.Ако Имате Какви Било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа. Внатрешен Дијаметар на држачот за прачка : 26мм / 1-1/8", Дијаметар На Прачка : 10мм / 0,39", Вкупна Висина На Заградата : 150мм / 5,91", Дијаметарот на Шипката За Монтирање не Може Да Надмине 25мм / 1". Спецификација на завртки за експанзија : D Zf6mm x L 60mm, користете Дупчалка Zf8mm За да дупчите Дупка Од 8mm. ☑Погоден за Шипка За Плакарот / Таванска Прачка / Шипка За Туширање / Шипка За Завеса / Шипка За Туширање / Држач За Потпори За Облека / Висечки Прачки (Со Максимален Дијаметар од 25мм / 1"). Без Разлика Дали Сакате Да Инсталирате Пластична Рамка За Поддршка, Прачка За Плакарот Од Нерѓосувачки Челик, Рамка За Поддршка На Хромиран Фиксен Столб Или Друга Прачка За Материјали, Користете Ја Нашата Заграда За Прирабница Е Едно Совршено Решение!. ☑Лесна Инсталација : Прво Утврдете Ја Положбата На Дупката За Завртки И Означете Ја Со Маркер; Второ, Дупчете Ја Дупката За Завртки и Користете Ја Навртката на Завртката За Проширување За Полека Да Ја Навртувате Во Долната Дупка!; Вметнете Ја Прачката Што Треба Да Се Поддржи Во Држач За Една Прачка, Навлечете Ја Во Друга Заграда.

Особините

D Φ6mm x L 60mm, use a Φ8mm drill bit to drill a Φ8mm hole. :