.

Сојузнички Месинг ПР-2/22-ВБ Пр 2 22 Инчи Двостепена Стаклена Полица, Венецијанска Бронза

Сојузнички Месинг ПР-2/22-ВБ Пр 2 22 Инчи Двостепена Стаклена Полица, Венецијанска Бронза

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Оваа Стаклена Полица е одличен начин за прикажување на вашите производи во вашата галерија Има две цврсти месинг оружје поддршка. Ние сме чекор понапред во производството на ексклузивна колекција стаклени полици. Тежината На Пакувањето На Производот : 11,55 фунти. Оваа Стаклена Полица е одличен начин за прикажување на вашите производи во вашата галерија. Има две цврсти месинг оружје поддршка. Ние сме чекор понапред во производството на ексклузивна колекција стаклени полици. Тежината На Пакувањето На Производот : 11,55 фунти. Всушност, секој би сакал да украси бања и тоа добива најмала количина на фокус на украсување. Оваа Стаклена Полица е одличен начин многу добро да ги прикажете вашите производи во вашата галерија, простории и бања со двете цврсти месинг раце. Ние сме чекор понапред во производството на ексклузивна колекција стаклени полици. Ние даваме топло добредојде на клиентот од целиот свет.

Особините