.

10г Магента Розова Ултра Фини Козметички Одделение Тело Безбедно Лабава Сјај Сочинуваат Хена Тетоважа Боја За Лице Во Прецизен Врв Пуф Шише

10г Магента Розова Ултра Фини Козметички Одделение Тело Безбедно Лабава Сјај Сочинуваат Хена Тетоважа Боја За Лице Во Прецизен Врв Пуф

DEN 111.84

Стока
Достапно е за нарачката

Боја : Жестока Магента Розова Одлично за привремени тетоважи како хена и јагуа и многу забава со сликање лице. Материјал : Супер Парична Казна .008 Хексадецимален Полиестерски Сјај (Безбедно Тело). Количина : 10 грама Во Прецизно Шише Со Пуф од 1/2 мл. Бојата може да изгледа различно на компјутерските монитори. Сјајот спакуван со точна тежина, а не по волумен. Решавањето може да се случи за време на превозот. Боја : Жестока Магента Розова. Одлично за привремени тетоважи како хена и јагуа и многу забава со сликање лице. Материјал : Супер Парична Казна .008 Хексадецимален Полиестерски Сјај (Безбедно Тело). Количина : 10 грама Во Прецизно Шише Со Пуф од 1/2 мл. Бојата може да изгледа различно на компјутерските монитори. Сјајот спакуван со точна тежина, а не по волумен. Решавањето може да се случи за време на превозот. Нанесете сјај на врвот на влажната хена за да додадете сјај и сјај.

Особините