.

Комплет За Чистење од нерѓосувачки Челик Од е-Ткаенина, Средство За Чистење Од Нерѓосувачки Челик Од Микрофибер За Беспрекорен Сјај Домашни Апарати, Вклучувајќи П?

Комплет За Чистење од нерѓосувачки Челик Од е-Ткаенина, Средство За Чистење Од Нерѓосувачки Челик Од Микрофибер За Беспрекорен Сјај Домашни

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

75% Полиестер, 15% Полиамид 10% Полипропилен Комплетот за Чистење Од Нерѓосувачки Челик Е совршена комбинација за чистење за да изгледа нерѓосувачки челик исто толку добро како и неговото име. Прецизно дизајнираните микрофибери ја користат моќта за чистење на водата за да грабнат нечистотија, отпечатоци од прсти и над 99% од бактериите — користејќи само вода — потоа ги бришат лентите и дамките, враќајќи го сјајот за слична нова завршница. Намачкајте Ја Крпата од Нерѓосувачки Челик, завиткајте и избришете, користејќи ја специјално текстураната страна со пруги за четкан нерѓосувачки челик и помеката, цврста страна за полиран нерѓосувачки челик. По чистењето, користете Крпа За Стакло И Полирање за да ја апсорбирате влагата, дамките од вода, отпечатоците од прсти и оставете ја вашата површина сјајна и лента слободна. Масите на микрофибер во комбинација со моќноста на водата ќе ги избришат лепливите остатоци и дамки. Не ви требаат неуредни пасти, марамчиња за еднократна употреба или спрејови што може да останат во воздухот што го дишете. Со Комплетот За Чистење Од нерѓосувачки Челик, можете засекогаш да ги преминете хартиените крпи и средствата за чистење од нерѓосувачки Челик од вашата листа за купување. Овој комплет гарантирано ќе трае 1 година или 100 перења, за да можете да уживате во чистење без грижи. Заштедете пари на скапи средства за чистење од нерѓосувачки челик и одржувајте како нов сјај за пени со овој еколошки комплет за чистење свесен за земјата.

Особините