.

ЗАЈАК-ЦРВЕН Џики Јапонски Порцелански Комплет од 5 Потпирачи за Стапчиња

ЗАЈАК-ЦРВЕН Џики Јапонски Порцелански Комплет од 5 Потпирачи за Стапчиња

DEN 1507.20

Стока
Достапно е за нарачката

Ова Е Комплет од 5 Потпирачи за Стапчиња за Јадење Имаме и различен број на комплети. Кога ќе се одморите со уште еден стап ,ве Молиме пребарувајте стапчиња за јадење. ДА : Машина за Миење Садови, Да : Микробранова Печка, Не : Рерна. Целата ставка Е Бесплатна испорака.Поштарината е вклучена во цената.Јас го испраќам производот кој е помал од 99 долари ВО САЛ Или Воздушна пошта со број за следење(ќе пристигне по 10-20 дена) и повеќе од 100 долари ВО ЕМС ИЛИ УПС или Федекс(Не можете да го изберете). * Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучени во цената на предметот или трошоците за испорака. Овие трошоци се одговорност на купувачот. * Ве молиме проверете кај царинската испостава на вашата земја за да одредите кои ќе бидат овие дополнителни трошоци пред наддавање/купување. * Овие трошоци обично се собираат од страна на испорака на товарни (превозот) компанија или кога ќе ги собереш точка - не ги збуни за дополнителни трошоци превозот. Ова Е Комплет од 5 Потпирачи за Стапчиња за Јадење. Имаме и различен број на комплети. Кога ќе се одморите со уште еден стап ,ве Молиме пребарувајте стапчиња за јадење. ДА : Машина за Миење Садови, Да : Микробранова Печка, Не : Рерна. Целата ставка Е Бесплатна испорака.Поштарината е вклучена во цената.Јас го испраќам производот кој е помал од 99 долари ВО САЛ Или Воздушна пошта со број за следење(ќе пристигне по 10-20 дена) и повеќе од 100 долари ВО ЕМС ИЛИ УПС или Федекс(Не можете да го изберете).

Особините