.

ПЕРНИЦАТА НА МОДКОН Хари Опфаќа Стилови Смешно Куќиште За Перница Хари Секин Хари Смешни Подароци За Замолчени Смешни Капаци за Перничиња 16х16 инчи

ПЕРНИЦАТА НА МОДКОН Хари Опфаќа Стилови Смешно Куќиште За Перница Хари Секин Хари Смешни Подароци За Замолчени Смешни Капаци за Перничиња 16х16

DEN 223.84

Стока
Достапно е за нарачката

Смешни Секин Перница СЛУЧАЈ САМ САМ Магија Реверзибилна Светка Сирена Перница Случај Фрли Перница Капак Перница Капак Декоративни Перница Пакет : Еден хари секин перница, Големина : Прибл.Само 16"*16 " (40см х 40СМ) Навлака За Перници! НЕМА ВМЕТНУВАЊЕ!. Предна навлака За перница : Печатена ФОТОГРАФИЈА ОД ХС, навлака за перница од сирена.Поминете со прстите преку светилката,можете да добиете чиста боја.погоден секоја соба !. Одличен подарок ЗА Сам Моден тренд : капакот на перницата што Ја краси Реверзибилната светилка со Две бои, формира раскошно чувство со сон. Поминете со прстите преку светилката, можете да добиете различна боја или да добиете збор или слика. Исто како магијата.Прекрасна декорација во вашата соба,кауч,софа и автомобил.Божиќ и сите други празници. Идеален е и за свадбен декор, забави и други настани. Погоден и за секојдневниот живот и за фестивалите. Топли совети : измијте Ги рацете ве молиме и исушете ги природно, за да може да ја заштити светилката. Смешни Секин Перница СЛУЧАЈ САМ САМ Магија Реверзибилна Светка Сирена Перница Случај Фрли Перница Капак Перница Капак Декоративни Перница. Пакет : Еден хари секин перница, Големина : Прибл.Само 16"*16 " (40см х 40СМ) Навлака За Перници! НЕМА ВМЕТНУВАЊЕ!. Предна навлака За перница : Печатена ФОТОГРАФИЈА ОД ХС, навлака за перница од сирена.Поминете со прстите преку светилката,можете да добиете чиста боја.

Особините