.

ВГУСТ Во Цврст Сјај За Усни Во Боја На Усни Навлажнувачки Филм За Мелем За Усни Влажен Не Избледен Кармин Со Висок Пигмент Мелем За Усни Хидратантен И Навлажнувачки

ВГУСТ Во Цврст Сјај За Усни Во Боја На Усни Навлажнувачки Филм За Мелем За Усни Влажен Не Избледен Кармин Со Висок Пигмент Мелем За Усни

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате и Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Најдобро Решение Совршен Производ За Усни. Облечете Ги Усните До Кадифен, Кремаст Совршенство. Совршен Подарок За Девојки, Дами, Жени, На Роденден, Божиќ, Денот на Мајката, Денот На Вљубените Итн. Лесен За Употреба : Кластерските Трепки Се Совршени За Почетници Да Ги Носат Дома Без Никакви Вештини, МОЖЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ САМИ Според Вашата Потреба. Потребни Се Неколку Минути За Да Имате Привлечни Очи Со Густи Трепки. Мелемот За Усни Е Совршен За Луѓе Со Суви Усни Или За Оние Кои Сакаат Да Ги Одржат Усните Меки И . Нашиот Мелем За Усни Ќе Ги Направи Вашите Усни Свилени Мазни И Полни Преку Ноќ, Оставајќи Ги Хидрирани, Меки И Еластични. Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате и Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Најдобро Решение. Совршен Производ За Усни. Облечете Ги Усните До Кадифен, Кремаст Совршенство. Совршен Подарок За Девојки, Дами, Жени, На Роденден, Божиќ, Денот на Мајката, Денот На Вљубените Итн. Лесен За Употреба : Кластерските Трепки Се Совршени За Почетници Да Ги Носат Дома Без Никакви Вештини, МОЖЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ САМИ Според Вашата Потреба. Потребни Се Неколку Минути За Да Имате Привлечни Очи Со Густи Трепки.

Особините