.

Предиво 1 парче Послужавник За Новогодишна Елка Кригла За Овошна Торта Полица За Прикажување Чинии За Предјадење Керамички Дисплеј За Пециво Држач За Празнична Чи?

Предиво 1 парче Послужавник За Новогодишна Елка Кригла За Овошна Торта Полица За Прикажување Чинии За Предјадење Керамички Дисплеј

DEN 669.60

Стока
Достапно е за нарачката

ТОРТА ДИСПЛЕЈ штанд може да складира различни предмети, Божиќни подароци за вашето семејство и пријатели, така што вашата куќа има нов изглед БОЖИЌ НИВОА КОЦКИ Изработени од врвна керамика и практична за трајна употреба. БОЖИЌЕН ШТАНД за ДЕСЕРТИ високи перформанси, е вашиот прв избор, прекрасен изглед. Послужавникот е импресивен и убаво дизајниран. ТОРТА КУЛА ШТАНД тоа заштедува простор за вашиот дом, носејќи нов изглед за вашиот дом. НАКИТ ДИСПЛЕЈ ЈАДЕЊЕ Исто така, може да биде добар божиќен подарок за вашите пријатели, тие ќе го направат тоа. ТОРТА ДИСПЛЕЈ штанд може да складира различни предмети, Божиќни подароци за вашето семејство и пријатели, така што вашата куќа има нов изглед. БОЖИЌ НИВОА КОЦКИ Изработени од врвна керамика и практична за трајна употреба. БОЖИЌЕН ШТАНД за ДЕСЕРТИ високи перформанси, е вашиот прв избор, прекрасен изглед. Послужавникот е импресивен и убаво дизајниран. ТОРТА КУЛА ШТАНД тоа заштедува простор за вашиот дом, носејќи нов изглед за вашиот дом. НАКИТ ДИСПЛЕЈ ЈАДЕЊЕ Исто така, може да биде добар божиќен подарок за вашите пријатели, тие ќе го направат тоа. Пакетот Вклучува Карактеристики на 1 х плоча-Боја : како што е прикажано држач за дисплеј за кекси-Материјал : керамички држач за храна со централна површина-Големина : Околу 27,50Х27,50Х11, 00см/10, 81Х10, 81Х4 десертна кула. - Може да складира различни предмети, Божиќни подароци за вашето семејство и пријатели, така што вашата куќа има нов изглед носители на овошје. - , лесно се брише со влажна крпа; разноврсна, погодна за чување десерт, овошје, закуски, итн тркалезна чинија за торта.

Особините