.

Таилфинда Бесконтактна Ознака За Мачки Или Кучиња - Лесни Ознаки За ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Миленичиња За Кучиња И Миленичиња, СКЕНИРАЊЕ QR Код или Допрете Ознака За Јака

Таилфинда Бесконтактна Ознака За Мачки Или Кучиња - Лесни Ознаки За ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Миленичиња За Кучиња И Миленичиња, СКЕНИРАЊЕ

DEN 207.20

Стока
Достапно е за нарачката

{Ознака за ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Домашно Милениче Со лесен Пристап} Опашката Е вашата мерка за безбедност на следното ниво во случај на изгубено милениче Тоа е ознака за име на мачка или куче што им овозможува на секој со паметен телефон да пристапи до вашите информации за контакт со бесконтактна допрете или QR скенирање НА КОД. Персонализираните ознаки за кучиња онлајн софтверот за управување со миленичиња има различни планови за претплата достапни од потполно БЕСПЛАТНО редовно членство во ознаката за дигитални Миленичиња до следење на целосната евиденција за вакцинација и многу повеќе функционалност!. {Лесен, Но Издржлив} Направен Од ултра издржлив епоксиден материјал, прилагодената ознака за кучиња тежи само 7 грама. Изберете од многу забавни дизајни за да одговараат на личноста на вашето домашно милениче! Тракерот за миленичиња за мачки и кучиња е широк само 3 см и може да го носат многу видови миленичиња, вклучувајќи зајаци и гуштери! Со брзо Бесконтактно или скенирање на ОЗНАКАТА ЗА КУЧИЊА QR код, пронаоѓачот ќе види многу начини да стигне до вас. {Отпорен на удари И Водоотпорен} За разлика од другите QR-кодови за локација за миленичиња кои завршуваат да станат нечитливи по некое време, вашите информации нема да се изгубат на ознаката за мачки На опашката. Дизајнирана и развиена од самата љубовна Крзно Мајка, можете да им верувате на сопствените ознаки за кучиња да траат многу години. Вашите информации исто така лесно се ажурираат На Системот за Управување Со Миленичиња во секое време, дури и кога сте во движење. {Бесконтактна Безбедност И Погодност} Кога некој ќе најде изгубено милениче, може да биде тешко да го натерате да ви верува доволно за да скенира QR-код или да прочита врежана ознака за кучиња. Затоа ознаките Tailfinda нудат QR код плус безконтактна технологија за допир, што е слично на платежна картичка. Пронаоѓачите можат едноставно да допрат со својот телефон и ќе имаат пристап до онлајн профилот за миленичиња. Зависат од опашката иновативни сопствени ознаки за кучиња за домашни миленици за да го направат вашето бебе дома безбедно и здраво!. Овие ознаки за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на кучиња се создадени од родител домашно милениче кој не можеше да ја поднесе мислата да го изгуби своето куче. Така таа разви ознаки за миленичиња за мачки и кучиња кои се лесни за употреба со технологија која може дури и да складира целосна евиденција за алергија и вакцинација! На ознаките за миленичиња за кучиња и мачки не им требаат ГПС ИЛИ Блутут за работа. Едноставно скенирање или бесконтактно допирање со паметен телефон може да го направи вашето домашно милениче безбедно и здраво. {Ознака за ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Домашно Милениче Со лесен Пристап} Опашката Е вашата мерка за безбедност на следното ниво во случај на изгубено милениче. Тоа е ознака за име на мачка или куче што им овозможува на секој со паметен телефон да пристапи до вашите информации за контакт со бесконтактна допрете или QR скенирање НА КОД. Персонализираните ознаки за кучиња онлајн софтверот за управување со миленичиња има различни планови за претплата достапни од потполно БЕСПЛАТНО редовно членство во ознаката за дигитални Миленичиња до следење на целосната евиденција за вакцинација и многу повеќе функционалност!. {Лесен, Но Издржлив} Направен Од ултра издржлив епоксиден материјал, прилагодената ознака за кучиња тежи само 7 грама.

Особините