.

Абаодам велосипед седло велосипед седиште за седиштето Перница за велосипедизам за велосипедска подлога за возење опрема за возење на опрема, пролет црно

Абаодам велосипед седло велосипед седиште за седиштето Перница за велосипедизам за велосипедска подлога за возење опрема за возење

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Мала тежина и удобно Перницата ве прави удобно дури и во долго време велосипедизам. Лесно за миење, корисен додаток за вашиот велосипед. Седлото за велосипеди е погодно за повеќето велосипеди, велосипед на патишта, планински велосипед, тркачки велосипед, итн. Има одлични перформанси во способност за шок и обезбедување на максимална цврстина. Едноставно за монтирање и ефикасно во употреба, седишта со најдобра големина за вежби. Опис Усвојување на врвен материјал, седлото на велосипедот може да ви обезбеди удобно искуство за возење. Има одлични перформанси во способност на шок и ви овозможуваат максимална цврстина. Погоден за повеќето велосипеди, велосипед на патот, планински велосипед, тркачки велосипед, итн. Мала тежина и удобно. Перницата ве прави удобно дури и во долго време велосипедизам .- Има одлични перформанси во способност за шок-изобилство и ви обезбедува максимална цврстина.

Особините