.

Кожна занаетчиска алатка за занаетчиска алатка, држач за кожа на алатки со голема сила силна издржлива 3 решетка 98 дупки подароци дрвени за длето

Кожна занаетчиска алатка за занаетчиска алатка, држач за кожа на алатки со голема сила силна издржлива 3 решетка 98 дупки подароци дрвени за

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Цврст материјал од дрво : Овој држач за алатка за дрвени удари е изработен од бука материјал, кој е силен и издржлив 3 оддели 98 дупки : Овој држач за алатки за кожа занаетчиски обезбедува 98 дупки со различни големини за да ги задоволи вашите различни потреби. Лесно складирање : Овој држач за алатки за кожа занает го олеснува чувањето и пребарувањето на вистинските алатки. Подарок : Овој добро дизајниран држач за алатки за кожа занаетчиски е совршен подарок за пријателите и loversубителите на кожа занаетчиски. Применливост : Овој држач за алатка за кожа е одличен за држење марки, длето, четки за боја, машини за наклон, апликатори за волна и нишка за шиење, игли. Цврст материјал од дрво : Овој држач за алатка за дрвени удари е изработен од бука материјал, кој е силен и издржлив. 3 оддели 98 дупки : Овој држач за алатки за кожа занаетчиски обезбедува 98 дупки со различни големини за да ги задоволи вашите различни потреби. Лесно складирање : Овој држач за алатки за кожа занает го олеснува чувањето и пребарувањето на вистинските алатки. Подарок : Овој добро дизајниран држач за алатки за кожа занаетчиски е совршен подарок за пријателите и loversубителите на кожа занаетчиски. Применливост : Овој држач за алатка за кожа е одличен за држење марки, длето, четки за боја, машини за наклон, апликатори за волна и нишка за шиење, игли.

Особините

Item Type:
 Leather Tool Holder
Material:
Beech
Package List:
1 x Top Plate:
1 x Bottom Plate:
1 x Left Board:
1 x Right Plate:
5 x Pillar:
8 x Screw: