.

3М 5425 1.875 х 36ид Проѕирна УХМВ Полиетиленска Лента -30 до 225 Степени Ф Температура На Изведба, 0.005 Дебела

3М 5425 1.875 х 36ид Проѕирна УХМВ Полиетиленска Лента -30 до 225 Степени Ф Температура На Изведба, 0.005 Дебела

DEN 9823.04

Стока
Достапно е за нарачката

Може да се примени како заштитна, отпорна на триење и ОТПОРНА НА растворувачи полиетиленска површина НА УХМВ Висока отпорност на масла и растворувачи. Ниска површина на триење. Висока апсорпција на енергија за амортизација на звукот. 3м Претпочитан Конвертор : Таписеријата Е Префериран Конвертор ОД 3 МЕТРИ; 3М соработуваше со Таписерија за да ги направи своите производи достапни во поголем асортиман на големини, така што клиентите можат да ја користат лентата во различни апликации. Може да се примени како заштитна, отпорна на триење и ОТПОРНА НА растворувачи полиетиленска површина НА УХМВ. Висока отпорност на масла и растворувачи. Ниска површина на триење. Висока апсорпција на енергија за амортизација на звукот. 3м Претпочитан Конвертор : Таписеријата Е Префериран Конвертор ОД 3 МЕТРИ; 3М соработуваше со Таписерија за да ги направи своите производи достапни во поголем асортиман на големини, така што клиентите можат да ја користат лентата во различни апликации.

Особините