.

Налепница За Винил Налепница За Дебеломер на Сопирачките за 2021-2022 Година Тесла Модел С &засилувач; Модел Х Налепници За Дебеломер Со Висока Температура Додатоци

Налепница За Винил Налепница За Дебеломер на Сопирачките за 2021-2022 Година Тесла Модел С &засилувач; Модел Х Налепници За Дебеломер Со Висока

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

● Совршено Вклопување : прецизно исечете за да одговара на вашиот 2021-2022 тесла Модел С & Модел Х Кочница Дебеломер капак трим Го штити и подобрува изгледот на капаците на клештите на сопирачките. Направете го вашиот автомобил поубав. ● Висок Квалитет : налепниците се изработени од винил материјал отпорен на висока температура за да ја издржат топлината на дебеломерните сопирачки. Издржлив во сите временски услови, лесен за чистење и не ја менува бојата. ● Лесна Инсталација : Налепниците доаѓаат со лепило на грбот, само излупете и залепете. Лесно за лепење и отстранување без оштетување или лепливи остатоци. Не е лесно да паднете додека возите. Што Е Вклучено : 2 комплети налепници за покривање на дебеломер на сопирачките - еден за страната на возачот (напред и назад) и еден за совозачката страна (напред и назад), Гумен, Алкохолен памук. Сервис за грижа : проверете ги моделите пред да нарачате.

Особините