.

Мало Дете Бебе Деца Џемпер Палто Зимско Дебело Топло Копче Со Качулка Ветроупорен Капут Надворешна Облека Јакна Момче Јакни 10

Мало Дете Бебе Деца Џемпер Палто Зимско Дебело Топло Копче Со Качулка Ветроупорен Капут Надворешна Облека Јакна Момче Јакни 10

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Машинско Перење. КВАЛИТЕТ : Јакна За Девојки Со Вода и Ветер Е Топла Без Да Биде Премногу Гломазна Конструирана од Премиум И Издржлив Материјал за Да Трае Низ Многу Години Лошо време. Затворање на патент За Лесно Вклучување и Исклучување, Олеснете Ја Замената На Пелената. Затворањето На Копчињата Го Олеснува Менувањето Пелени И Го Одржува Вашето Бебе Топло. Практична Јакна За Зима Овие Задебелени Обложени Палто Се Направени Повеќе Од Тоа Да Ве Загреат. Оваа Топла Јакна За Момчиња Е Изградена За Да Се Справи Со Предизвикувачките Временски Услови И Совршена За Посетување Часови, Училишни Патувања, Скијање, Кампување И Други Авантури На Отворено. Руно Наредени Предвремени Џебови Затворање. Што Добивате : 1пц Палто. Дете Бебе Деца Џемпер Палто Зимски Дебел Топол Копче Со Качулка Ветроупорен Капут Надворешна Облека Јакна Момче јакни 10сезона : Зимски Пол : Унисекс тип На Ракав : Стил На Долги Ракави : Модна Пригода : Зима, Забава, роденден, секојдневна, секојдневна, свадба, плажа и друга пригода.

Особините