.

Mekedetech Android 11 Автомобил Стерео Радио 6.2 Инчен Екран На Допир За Џип Wrangler JK Гранд Cherokee Компас Крајслер Dodge Ram меморија Со Бт Гпс Главата Единица

Mekedetech Android 11 Автомобил Стерео Радио 6.2 Инчен Екран На Допир За Џип Wrangler JK Гранд Cherokee Компас Крајслер Dodge Ram меморија

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Оперативен систем : андроид 102 инчен екран на допир 800*480 резолуција. ПРОЦЕСОРОТ : Четири Јадро 2 GB (RAM МЕМОРИЈА) 32 GB (ROM). Радио : ФМ / АМ, РДС. Музички Формат : MP3,WMA,AAC,RM,FLAC. Видео Формат : MPEG-1/2/4,H264,H263,VC1,RV,MP3, MP4, RMVB,DIVX. Компатибилен Диск : ДВД/ДИВКС/МП4/МП3/МП2/ВЦД. За Џип Патриот (2009-2014);За Џип Гранд Чироки (2005-2011); За Џип Вранглер/Неограничено (2007-2018);. За Џип Либерти (2008-2011); За Џип Командант (2008-2011); За Џип Компас (2009-2014);. За Крајслер Себринг (2007-2010); За Крајслер Аспен (2007-2010); За Крајслер 300С (2007-2010);. За Доџ Калибар (2009-2011); За Доџ Патување (2009-2011); За Доџ Челинџер (2009-2011); За Доџ Дакота (2009-2011);. За Доџ Дуранго (2009-2011); За Доџ Одмаздник (2009-2011);За Доџ Рам (2009-2014). Ви овозможува да користите навигација, да остварувате повици, да испраќате и примате пораки и да слушате музика додека останувате фокусирани. Карплеј : поврзете го телефонот преку USB кабел можете директно да ја користите функцијата carplay. Android Auto : треба да ја преземете google map потоа можете да ја користите функцијата android auto. Најновиот систем Андроид 10.0, за да можете да уживате во брз одговор и течно искуство во работењето. Не грижете се за заостанување или паѓање додека ги извршувате вашите омилени апликации или гледате видеа. 30-бенд Графички Еквилајзер и 5 Присутни ЕКВ Режим-Прилагодете Го Звукот за да одговара на вашата омилена музика. Паметен Бас - Направете Го Ефектот На Басот Посилен. Биланс За Џип Гранд Чироки 2005-2011;За Џип Вранглер/Неограничено 2007-2018;За Џип Либерти 2008-2011;За Џип Командант 2008-2011;За Џип Компас 2009-2014;За Крајслер Себринг 2007-2010; За Крајслер Аспен 2007-2010;За крајслер 300с 2007-2010;За Доџ Калибар 2009-2011; За Доџ Патување 2009-2011;За Доџ Челинџер 2009-2011;За Доџ Дакота 2009-2011; За Доџ Дуранго 2009-2011;За Доџ Одмаздник 2009-2011;За Доџ Рам 2009-2012. Поддржете ги контролите на Воланот и камерата за заден поглед, тој автоматски ќе прикажува обратно видео кога автомобилот ќе се стави во обратен режим. Гпс навигација и wifi функција Вградена Офлајн Карта На Северна Америка. Онлајн мапа исто така, бидете поддржани, откако ќе се поврзете Со Wi Fi, можете да користите GPS Навигација насекаде. Оваа ставка дозволува инсталирајте или избришете андроид апликации Од Продавница За Апликации, исто како и паметниот телефон.

Особините