.

3.7 V INR18650-1s1p Замена На Батеријата За Theradome LH80 LH80 Pro LH40 LH80 Батерија

3.7 V INR18650-1s1p Замена На Батеријата За Theradome LH80 LH80 Pro LH40 LH80 Батерија

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : LH80 Pro LH80 LH40. Димензии : 68,0 x 18,9 x 18,9 mm Тежина : 73,0 g. Напон : 3,7 V, Капацитет : 2600m Ah, WH : 9,62 Wh. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција Во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за Сад и Канада . - Компатибилен Модел : LH80 Pro LH80 LH40 - Компатибилен Број На Дел Од Батеријата : INR18650-1 S1 P-Ro HS одобрени за токсични бесплатни.

Особините