.

Duravent FSCN1210 12 инчи x 10 инчен прекин на прекинување од серијата FASNSEAL

Duravent FSCN1210 12 инчи x 10 инчен прекин на прекинување од серијата FASNSEAL

DEN 5206.56

Стока
Достапно е за нарачката

Големина од 12 "x 10" Направено од 316 L нерѓосувачки челик. Лесно вклопување во и надвор. Големина од 12 "x 10". Направено од 316 L нерѓосувачки челик. Лесно вклопување во и надвор. Duravent Fasn Seal 316 L Конус за прекинување на не'рѓосувачки челик, големина со 12 "x 10". Овој производ е произведен од Дуравент. Овој производ е произведен во САД.

Особините