.

YESNO MMRG4P-TPCL-701-Q116 Електронска Плоча, Црвена / За Moto G4 Плус XT1644/MVNO Паметен Телефон

YESNO MMRG4P-TPCL-701-Q116 Електронска Плоча, Црвена / За Moto G4 Плус XT1644/MVNO Паметен Телефон

DEN 609.76

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : тело На Куќиштето/ТПУ (мека кутија) Третман : ув излечиво мастило (страните се млечно бели (проѕирни). Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : За мото Г4 Плус XT1644/mvno паметен телефон (SIM бесплатен уред). Материјал : тело На Куќиштето/ТПУ (мека кутија). Третман : ув излечиво мастило (страните се млечно бели (проѕирни). Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : За мото Г4 Плус XT1644/mvno паметен телефон (SIM бесплатен уред). Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] поп Мото Г4 Плус ХТ1644/мвно кутија за паметни телефони со мотив на компјутерска табла. [Спецификации] Материјал : тело На Куќиштето/Тпу (меко куќиште) Третман : ув мастило за стврднување (страните ќе бидат млечно бели (проѕирни) опсег На Печатење : Рамно печатење (страните не вклучуваат печатење) [компатибилни модели] мото Г4 ПЛУС ХТ1644/мвно паметен телефон (СИМ бесплатен уред) *Спецификациите може да се променат без претходно известување.

Особините