.

Аванова Женски Отсечени Високи Половини Јога Плен Шорцеви Тренингот Задник Кревање Топла Панталони

Аванова Женски Отсечени Високи Половини Јога Плен Шорцеви Тренингот Задник Кревање Топла Панталони

DEN 351.84

Стока
Достапно е за нарачката

95% Полиестер, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Материјал : види преку моторџиски шорцеви изработени од 95% Полиестер и 5% Спандекс, меки и удобни за носење. Карактеристики : овие атлетски шорцеви со висок струк имаат еластичен појас, крпеница, полупанталони, проѕирни хулахопки за клубови, мрежести проегирни моторџиски шорцеви без гаќички, секси шорцеви за скринч за тинејџерки/јуниори. Повод : мрежестите кратки хеланки одлични За Лето; совршен за плажа, состаноци, забава, одмор, клуб, улична облека, ноќевање, излегување, одмор или на отворено. Стил : Симпатична, секси и моден стил, решетката чиста кратки панталони за жени, може да се носи со маица, резервоарот или култура врвот. Големина : Редовно вклопување. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликите пред да нарачате. Секси Отсечени Шорцеви За Плен Подигнување На Задникот Трчање Во Теретана Со Висок Струк Активен Тренинг Јога Жешки Панталони За Жени Јуниори Материјал : 70% Полиестер И 30% Тип На Спандекс Шема : Цврсто Монтиран : Редовен Стил На Вклопување : Секси И Секојдневна И Дневна Боја може да биде малку поинаква поради лесни напори или поставки за монитор.

Особините