.

Wxxgy чадор стојат водоотпорни и искривени чадор корпа за дома хотел ковано железо со голем капацитет чадор корпа/бела

Wxxgy чадор стојат водоотпорни и искривени чадор корпа за дома хотел ковано железо со голем капацитет чадор корпа/бела

DEN 1182.40

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : (Приближно) 28x28x555cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе ве направи задоволни, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за виткање. Домови, но и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. Поддршка за одвод : Постои отстранлива лента за капење на дното, што може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. Модерен дизајн : Тенок скенирање се става близу до влезниот wallид, простран простор на ensua. Современиот дизајн создава мирна атмосфера како влезна декорација. Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на печење со висока температура, по марината, не е лесно да се 'рѓа, не е лесно и може да се користи долго време. Големина : (Приближно) 28x28x55.5cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе ве направи задоволни, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за виткање. Домови, но и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. Поддршка за одвод : Постои отстранлива лента за капење на дното, што може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. Модерен дизајн : Тенок скенирање се става близу до влезниот wallид, простран простор на ensua.

Особините