.

XBWEI Dancing Girl Music Box украси Дома украси Организатор Музичка кутија

XBWEI Dancing Girl Music Box украси Дома украси Организатор Музичка кутија

DEN 4129.92

Стока
Достапно е за нарачката

Генијален дизајн, Исклучителен изглед ,. креативен украс. Исклучителна изработка, режим на погон за заштита на животната средина. Ротирајте полека на Windup со музиката. Генијален дизајн, исклучителен изглед, креативен украс. Екстензивна изработка, режим на погон за заштита на животната средина. : Plastic Package вклучува : Музичка кутија*1 {не вклучува други демо производи} Белешки : 1. Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата. Поради рачно мерење, дозволено е мерење на отстапување од 1-3 см. Влезувањето овозможуваат мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

Особините