.

Венкер Свадба Украси Патека Тркач За Отворено И Внатрешно, Печатење Злато, 100 стапки X3ft, Полиестерска Хартија Погодна За Еднократна Употреба

Венкер Свадба Украси Патека Тркач За Отворено И Внатрешно, Печатење Злато, 100 стапки X3ft, Полиестерска Хартија Погодна За Еднократна Употреба

DEN 556.80

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : тркач на свадбена патека долг 100 стапки и 3 стапки со втиснување , а вишокот дел може да го одземете кога ќе се чувствувате премногу подолго Префект Декорација : патеката тркач не е само за weddings.It исто така со убав и елегантен дизајн кој ќе се координира со многумина decor.It најдобриот избор за вашата внатрешна или надворешна свадба, како градинарска трева, црква, сала за танцување, крајбрежје итн. Лесен за употреба : извлечете го јазолот што е скриен во цевката и одврзете го јазолот, погоден за еднократна употреба. Висок квалитет : тркачот На Патеката Венкер е направен од висококвалитетни неткаени суровини и не е лесен за кинење. ЗАДОВОЛСТВО : сите производи На Венкер уживаат 100 ПРОЦЕНТИ ЗАДОВОЛСТВО. Доколку има некое прашање, слободно контактирајте не. Ние ќе бидеме сигурни дека ќе ви помогнеме со најдобра услуга за прв пат. Големина : тркач на свадбена патека долг 100 стапки и 3 стапки со втиснување , а вишокот дел може да го одземете кога ќе се чувствувате премногу подолго. Префект Декорација : патеката тркач не е само за weddings.It исто така со убав и елегантен дизајн кој ќе се координира со многумина decor.It најдобриот избор за вашата внатрешна или надворешна свадба, како градинарска трева, црква, сала за танцување, крајбрежје итн. Лесен за употреба : извлечете го јазолот што е скриен во цевката и одврзете го јазолот, погоден за еднократна употреба. Висок квалитет : тркачот На Патеката Венкер е направен од висококвалитетни неткаени суровини и не е лесен за кинење. ЗАДОВОЛСТВО : сите производи На Венкер уживаат 100 ПРОЦЕНТИ ЗАДОВОЛСТВО.

Особините