.

Фингиќ За Samsung Galaxy Z Fold 4 Случај, Galaxy Z Пати 4 Случај Комбо Школка Тенок Солиден Случај со Kickstand Вртлив Појас Клип Футрола Отпорен На Удари Капак За Samsung Galaxy Z Пати 4 5G 2022-Ц

Фингиќ За Samsung Galaxy Z Fold 4 Случај, Galaxy Z Пати 4 Случај Комбо Школка Тенок Солиден Случај со Kickstand Вртлив Појас Клип Футрола

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Куќиштето е компатибилно само Со Samsung Galaxy Z Fold 4 2022, НЕ ЗА други модели на телефони, БЕЗ Заштитник на Екранот Школка за футрола е дизајнирана имајќи ја предвид практичноста и издржливоста, комбинирајте со 2 испреплетени пластични парчиња за да го заштитите телефонот од удари, оштетувања, прашина и гребнатини. Куќиштето за клип за ремен е направено со врвна гумена текстура, што ви дава дополнителна заштита и го олеснува фаќањето на телефонот; а меката постава од филц дополнително го штити екранот од гребнатини или гребнатини кога телефонот е обвиткан во футролата. Вграден држач за раце за гледање без раце и во хоризонтални или во вертикални агли, што ви дава слобода да гледате содржина на вашиот телефон на кој било начин што сакате, додека ротирачкиот вртлив клип од 180 степени обезбедува лесна прилагодливост и цврст механизам за заклучување за секогаш да го чувате вашиот телефон безбеден. Прецизни исечоци што овозможуваат пристап до камерата, копчето за дома, приклучокот за слушалки, микрофонот итн., Одлични странични рачки и клипот се држат цврсто за облеката. Нискиот профил го спречува телефонот да се чувствува гломазен. Куќиштето е компатибилно само Со Samsung Galaxy Z Fold 4 2022, НЕ ЗА други модели на телефони, БЕЗ Заштитник на Екранот. Школка за футрола е дизајнирана имајќи ја предвид практичноста и издржливоста, комбинирајте со 2 испреплетени пластични парчиња за да го заштитите телефонот од удари, оштетувања, прашина и гребнатини. Куќиштето за клип за ремен е направено со врвна гумена текстура, што ви дава дополнителна заштита и го олеснува фаќањето на телефонот; а меката постава од филц дополнително го штити екранот од гребнатини или гребнатини кога телефонот е обвиткан во футролата. Вграден држач за раце за гледање без раце и во хоризонтални или во вертикални агли, што ви дава слобода да гледате содржина на вашиот телефон на кој било начин што сакате, додека ротирачкиот вртлив клип од 180 степени обезбедува лесна прилагодливост и цврст механизам за заклучување за секогаш да го чувате вашиот телефон безбеден. Прецизни исечоци што овозможуваат пристап до камерата, копчето за дома, приклучокот за слушалки, микрофонот итн., Одлични странични рачки и клипот се држат цврсто за облеката. Нискиот профил го спречува телефонот да се чувствува гломазен. Фингиќ Samsung Galaxy Z Пати 4 Футрола Случај Комбо Школка Тенок Солиден Случај Со Вграден Во Kickstand Вртливата Појас Клип Футрола Шок Отпорни Покритие Спецификации : 1.

Особините