.

Mllkcao 1pc Клипови За Коса За Жени Месечина Кристал Кристал Кристал Монистра Висат Фиба Коса Клип Жените Невестински Девојка Накит Подарок, Сребро

Mllkcao 1pc Клипови За Коса За Жени Месечина Кристал Кристал Кристал Монистра Висат Фиба Коса Клип Жените Невестински Девојка Накит Подарок, Сребро

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

●Висококвалитетни Материјали ● Овие гроздобер шноли за коса се изработени од убави штрасови легура на вештачки кристали издржлива и сјајна не ја влече вашата коса ①Цврсти и цврсти за употреба овие прекрасни иглички за коса се изработени од квалитетен легиран материјал цврст и цврст инкрустиран и украсен со кристали сигурен за употреба не е лесен за бледнеење или сјај на ' рѓа на сонцето и светлината и може да се нанесе. ①Прилика овие елегантни штипки за коса се погодни за девојчиња и жени не само за секојдневна декорација на косата, туку и за добар избор за забави годишнини родендени и свадби;ова е исто така добар избор како подарок за девојчиња. ®Најдобар Избор Е Дизајниран Со кристали Кој е сјаен и елегантен едноставниот дизајн ве прави привлечни во толпата изберете го тоа ќе биде вашиот вистински избор. ●Уживајте Во Шопингот Ако имате какви било прашања или ви треба помош, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. ●Висококвалитетни Материјали ● Овие гроздобер шноли за коса се изработени од убави штрасови легура на вештачки кристали издржлива и сјајна не ја влече вашата коса. ①Цврсти и цврсти за употреба овие прекрасни иглички за коса се изработени од квалитетен легиран материјал цврст и цврст инкрустиран и украсен со кристали сигурен за употреба не е лесен за бледнеење или сјај на ' рѓа на сонцето и светлината и може да се нанесе. ①Прилика овие елегантни штипки за коса се погодни за девојчиња и жени не само за секојдневна декорација на косата, туку и за добар избор за забави годишнини родендени и свадби;ова е исто така добар избор како подарок за девојчиња.

Особините