.

Oshho јакни за жени - Мажи Paisley Charf Print Drop Rohen Cappered Puffer Coat

Oshho јакни за жени - Мажи Paisley Charf Print Drop Rohen Cappered Puffer Coat

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Јакни за жени 【После продажбата】 1. Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето. Лесно за враќање : Откако ќе аплицирате за враќање, ние ќе ви испратиме етикета за враќање, не треба да плаќате за испорака, само прикачете ја етикетата за да ја испратите, ќе ја вратиме предметот веднаш по приемот на истиот. 【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одлична занаетчиска работа, ви даваат свилено чувство и издржлива доверба. Повод : Свадба, Бритдеј, коктел, забава, клуб, вечера, ноќна ноќ, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. SBUST : 48 inchl должина : 27.2/27,2 инчихалдер : 21,1 инчлејв Должина : 23,8 инчмбуст : 49,6 инчи должина : 28/28 инчишулдер : 21,7 инчлејв Должина : 24,4 инчлбуст : 51,2 инчл должина : 28,7/28,7 инчл : 22.

Особините