.

АЛУМИНУМ ЦНЦ, клупа Микро висока употреба 50мм мини алуминиум рамен стегач табела клупа за вис вежба за печат

АЛУМИНУМ ЦНЦ, клупа Микро висока употреба 50мм мини алуминиум рамен стегач табела клупа за вис вежба за печат

DEN 396.64

Стока
Достапно е за нарачката

Прецизност на навојната шипка за прицврстување на областа ја контролира вилицата за да држи предмети со различна големина во положба Опсег на стегање до 50мм. Премиум квалитет : Стегачот е ЦПУ, машински со алуминиумски легура, голема прецизност, издржлив во употреба. Полицирано и оксидиран третман на површината му дава на прицврстувачот добро чувство на рака, отпорност на абење. Опсег на стегање до 50мм. Премиум квалитет Стегачот е CNC машински со алуминиумски легура материјал, висока прецизност, издржлив во употреба. Материјал со висок квалитет : стегачот е ЦПУ, машински со алуминиумски легура, висока прецизност, сигурен во употреба. Прецизност на навојната шипка за прицврстување на областа ја контролира вилицата за да држи предмети со различна големина во положба. Опсег на стегање до 50мм. Премиум квалитет : Стегачот е ЦПУ, машински со алуминиумски легура, голема прецизност, издржлив во употреба. Полицирано и оксидиран третман на површината му дава на прицврстувачот добро чувство на рака, отпорност на абење. Опсег на стегање до 50мм. Премиум квалитет Стегачот е CNC машински со алуминиумски легура материјал, висока прецизност, издржлив во употреба. Материјал со висок квалитет : стегачот е ЦПУ, машински со алуминиумски легура, висока прецизност, сигурен во употреба.

Особините

Item Type:
Mini Flat Clamp
Material:
Aluminum
Clamping Range:
50mm/2.0in
Surface Treatment:
Polishing, Oxidization
Package List:
1 x Flat Clamp:
1 x Screw Accessories Package: