.

Коломско новороденче за бебиња за бебиња за бебиња и капаче капаче за капаче за печатење на ајкула

Коломско новороденче за бебиња за бебиња за бебиња и капаче капаче за капаче за печатење на ајкула

DEN 239.84

Стока
Достапно е за нарачката

Памук - Изработено од 95% ткаенина од мешавина од памук; Мека, дише, удобна и апсорбирана пот. Совршено за чувствителната кожа на вашето бебе, машината што се пее. - Експресна изработка и прекрасен дизајн, изгледа одлично и за момчињата и за девојчињата. Толку е одлично за подарок за туш за бебиња или Божиќен подарок. - ✿е е ќебе за вреќа за спиење на квадратно истегнување, без прилепувања, без велкро или без патенти. Носеното ќебе никогаш нема да биде избркано за да може бебето да остане топло цела ноќ. Tombe торбата за спиење за бебиња може да се користи како реквизити за фотографии за бебиња, пижами за бебиња, бебешки залепчиња за бебиња, бебешки за спиење, пижами и сл. - големина : приближно. Се вклопува за 0-12 месеци бебе. Деталите за големини се прикажани на описот. ✿ Colloom Новороденче за бебиња за бебиња за бебиња и капаче за капаче за бебиња за добивање ќебе сет 1. 95% памук 5% спандекс, совршени пижами на новороденчиња за чувствителна кожа на вашето бебе. Симпатична изработка и прекрасен дизајн бебе спиење, бебето не може да го започне ќебето и да се излади ноќе. Одличен подарок за туширање за бебиња или можете да го користите како реквизити за фотографии за бебиња за да направите слатки слики за вашето малечко! 4.

Особините