.

Thomas & Betts L-8-18-9-M кабелска вратоврска, 18 lb, 8 , Nat nyl

Thomas & Betts L-8-18-9-M кабелска вратоврска, 18 lb, 8 , Nat nyl

DEN 111.84

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : најлон 6 Боја : Природна. Оценка на температурата : -40 степени F до 185 степени F. Материјал : најлон 6,6. Боја : Природна. Оценка на температурата : -40 степени F до 185 степени F. кабелска вратоврска 18 lb 8 "природен сите -нилон 1000 по торба.

Особините