.

Морски Женски Тренингот Шорцеви Бразилски Текстура Плен Хеланки Шорцеви Антицелулит Скринч Задник Лифт

Морски Женски Тренингот Шорцеви Бразилски Текстура Плен Хеланки Шорцеви Антицелулит Скринч Задник Лифт

DEN 185.12

Стока
Достапно е за нарачката

92% Полиестер, 8% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ●Познати текстурирани Хеланки Кратко - Без пилинг, Непроѕирна, Мазна и ултра мека ткаенина која обезбедува екстремна удобност со многу мала тежина без ограничување. Тоа му дава на вашиот задник рационализиран изглед како Сочна праска. Плус функција за кревање задник за природен поглед наназад. Секси Ултра Задник Лифт Раширен задник Назад. Ако сте во потрага за дише мека јога тренингот шорцеви, тие се одлични и овие ќе биде вашиот најдобар избор!. Боја : #2 Саќе Текстура Светло Сина Големина : Средните Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината. Ова се популарните хеланки "TXXtok" во верзијата на шорцеви. Плен и ласкање со добро истегнување. Стилови со висок струк, боја на вратоврска, мрежеста верзија, Омг, толку многу. Скринч детализирање на скитник, антицелулит. На Различни Шорцеви ОД МОРЕТО без разлика дали вежбате во теретана или лежите дома.

Особините