.

Вимучир Тропски Туш Завеси, Тропски Палми Лисја Хаваи Џунгла Бања Завеси, Водоотпорен Полиестер Ткаенина Бања Декор Со Куки Во Собата, Тиркизна И Зелена Боја

Вимучир Тропски Туш Завеси, Тропски Палми Лисја Хаваи Џунгла Бања Завеси, Водоотпорен Полиестер Ткаенина Бања Декор Со Куки

DEN 201.44

Стока
Достапно е за нарачката

Водоотпорен : Изработен Со водоотпорна полиестерска ткаенина за издржлива употреба и добар изглед Целосна Покриеност : Мери 60"W x 72" H во големина, обезбедувајќи индивидуална приватност кога се туширате и декоративна привлечност за вашата бања. Супериорен Квалитет : Испружени непречено, користете со или без облога за завеси; металните шипки отпорни на ' рѓа доаѓаат со 12 бесплатни куки за да го олеснат висењето за една минута. Лесна Нега : Живописни лисја од зелена банана печатење на шаблони, брза боја и машина за перење за лесна домашна нега. Гаранција за безбедност : напредната технологија на ВИМУЧИР гарантира дека текстилот ги исполнува високите безбедносни и еколошки стандарди, не винил и не ПЕВА, сигурната завеса за туширање не му штети на вашето семејство. Машинско перење со слични бои нежно циклус. Пеглајте ако е потребно(ниска топлина).

Особините