.

Лента За Пакување Засилена Со Влакна Засилена Со Лента За Пакување Крафт Лента 2,75Х 450 стапки Кафеава Лента За Џвакање Хартиена Лента За Тешки Пакувања И Испорака За

Лента За Пакување Засилена Со Влакна Засилена Со Лента За Пакување Крафт Лента 2,75Х 450 стапки Кафеава Лента За Џвакање Хартиена Лента За Тешки

DEN 383.84

Стока
Достапно е за нарачката

?Големина и Количина : вода активирана крафт лента 275 " х 450 стапки. ?Засилена Лента : Силна адхезија,висока цврстина на истегнување и добро запечатување, спречуваат неовластено распакување. ?Вода Активирана Крафт Хартиена Лента : Мора да ја навлажни лентата за да може лепилото да се залепи. Хартиената лента за џвакање не е самолеплива. ? Забелешка : оваа кафеава лента активирана со вода е напишана со Пенкало/Молив/Пенкало за Масло, итн & Еколошки и Рециклирачки. ?Широка Употреба : Водената лента е одлична за тешка и голема испорака и обезбедува професионален, квалитетен изглед.

Особините